Sunday, July 17, 2016

نوکیش مسیحی ابراهیم فیروزی با ضرب و شتم به دادگاه منتقل شد

Ebrahim_firozi-mohabatnews-9

ابراهیم فیروزی دو هفته قبل در نامه‌ای اعلام کرده بود که مسئولان زندان رجایی‌شهر نه تنها اجازه دیدار او با وکیلش را صادر نمی‌کنند، بلکه از ورود اسناد و مدارک حقوقی او به داخل زندان هم ممانعت می‌کنند.

«محبت‌نیوز» – بنا به گزارش‌های رسیده روز سه‎شنبه (۲۲ تیرماه) «ابراهیم فیروزی» نوکیش مسیحی در زندان رجایی‌شهر کرج با ضرب و شتم به دادگاه تجدید نظر استان تهران منتقل شد.
این زندانی عقیدتی چندی پیش در نامه‌ای سرگشاده اعلام کرد که به علت عدم دسترسی به اسناد و مدارکی که برای دفاع در جلسه دادگاه به آنها نیاز دارد در جلسه حاضر نخواهد شد، اما مسئولین زندان با ضرب و شتم او را در خودروی مربوطه نشانده و به تهران منتقل کردند.
با این وجود به علت غیبت یکی از قضات شعبه ۳۶ جلسه دادگاه نیز برگزار نشد و به ۴ ماه دیگر موکول گردید.
منبع:محبت نیوز

Saturday, July 9, 2016

سونامی بازداشت های امنیتی سپاه در مناطق کردنشین
bazdasht1

نیروهای وابسته به اطلاعات سپاه پاسداران در دو هفته گذشته دست کم ۲۰ شهروند کرد را در شهرهای غربی کشور بازداشت کرده اند.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از پایگاه خبری و تحلیلی روژ، نیروهای وابسته به اطلاعات سپاه شهدای آذربایجان غربی از دو هفته پیش تا کنون دست کم ۶ شهروند اهل اشنویه به نام های “فتاح پور احمد، سید لقمان امینی، لقمان عزیزی، سید جلال محمودی، صدیق بااکرام، یعقوب بااکرام” را بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات ارومیه منتقل کرده اند.
همزمان ۵ شهروند اهل مهابادی نیز به نام های “مصطفی سولدوزی، سیروان مصطفایی، امیر عبدالله زاده، رحیم اسماعیلی، خوشناو اسماعیلی” به اتهام های امنیتی و ارتباط با احزاب کرد بازداشت شده اند.